תוצאות LIVE

תוצאות LIVE

סיקור מחזור 8 – השלמה

אליצור נווה דוד רמלה חזרה למסלול הניצחונות אחרי שגברה על מכבי רמת גן, מכבי רעננה קטעה שרשרת של 5 הפסדים בניצחון על הפועל ראשל"צ למרות ערב מצוין של גילי אייזנר בו צלפה 9 שלשות ורמת השרון שהצליחה לעצור את רצף הניצחונות של אשדוד. הפועל פ"ת שרדה משחק דרמתי מול הרצליה וירדה מנצחת. רעננה ניצחה בקרב התחתית את ראשון נטולת הזרות.

מאת מערכת wpbasket

בתמונה הראשית: בנג'ינה לייני שחזרה לשחק וחזרה לנצח מול תמר בר גל – באדיבות מנהלת ליגת העל לנשים

המשחק המרכזי 

בנות הרצליה – הפועל פ"ת 'בני' 64:62 

צילומים  באדיבות מנהלת ליגת העל לנשים

דיווחו של חגי פלק

שתי הקבוצות שעדיין לא הבטיחו את מקומם בבית העליון נפגשו הערב באולם 'היובל' כאשר הן באות אחרי ניצחונות על שתי נועלות הטבלה. חבל שאת רוב הדברים שנזכור מהמשחק הזה הם כמות העבירות הבלתי הגיונית שנשרקה לשתי הקבוצות, יחד עם אחוזי קליעה נמוכים וכמות איבודי כדור רבה. בסופו של דבר קיבלנו דרמה אדירה כיאה למשחקים מרכזיים. 

 הרצליה חסרה את נגה פלג ועלתה בחמישייה עם מייברי, מקולי, פרסלי,  הדר חדד,  ופולארד. האורחות מפ"ת עלו כרגיל עם דניאל חג'ג', טל סהר, ווילובי, קיילה צ'רלס וקריסטין סימון. 

שתי הקבוצות התקשו להיכנס למשחק בהתקפה. הרצליה עם שני איבודי כדור של מייברי בדקה הראשונה, ופ"ת שהתקשתה לייצר נק' מחוץ לצבע. מייברי התעוררה עם 6 רצופות וגם מקולי ייצרה נק' בצבע. דניאל חג'ג עם 6 רצופות החזירה את היתרון לאורחות ששמרו על יתרון 6 למרות בעיית עבירות. הרבע הצמוד הסתיים מצד אחד באיבודי כדור משני צדי המגרש. שירה חג'ג' בסל מקרי סגרה את הרבע – 19:24 לפ"ת. 

דניאל חג'ג' מול מרינה מייברי – פתיחה טובה לרכזת של פ"ת.

גם ברבע השני נמשך המשחק הצמוד. פ"ת שלטה אמנם בריב' ההתקפה אך לא הצליחה להביא לידי ביטוי להגדלת היתרון, ומנגד הרצליה קיבלה קרדיט גדול משלישיית השופטים אך לא תמיד ניצלה זאת כדי לייצר נק' בהתקפה. דניאל חג'ג הסתבכה עם עבירה שלישית (12) כאשר מייברי ניסתה בכוח להיכנס למשחק. ג'וסלין ווילובי עם שלשה ועוד סל ועבירה העלתה את האורחות לראשונה ליתרון דו ספרתי (22:32, 14). הרצליה חזרה מפסק הזמן עם דקות טובות של הדר חדד כאשר מנגד ג'וסלין ווילובי המשיכה לייצר עבור האורחות. דני גוט מחה בפני  השופטים על אי שריקה לעבירה כנגד חדד וזכה לעבירה טכנית.

דני גוט שוב לא הצליח להירגע מהשיפוט ונענש..

פ"ת למרות היתרון הדו ספרתי הפגינה משחק מפוזר ומבולבל בהתקפה ושמרה עליו בזכות העובדה שגם הרצליה הסתבכה בבעיית עבירות. עזורי מהקו ומייברי בשלשה צימקו את היתרון שכבר עמד על 15, ובסיום המחצית – 33:43.

מייברי פתחה את המחצית השנייה כמו את המשחק עם שלשה ועוד אסיסט לפולארד. קיילה צ'רלס המשיכה את קבלת ההחלטות הרעה מהמחצית הראשונה, אבל ווילובי לעומתה המשיכה את היכולת הטובה ושמרה על היתרון הזעיר של האורחות. הרצליה למרות ריב' התקפה לא הצליחה לנצל את זריקות העונשין וגם זריקות נוחות מחוץ לצבע. שלישיית השופטים המשיכה למלא את שתי הקבוצות ואת הלוח בעבירות כאשר ווילובי סחטה ממייברי את הרביעית והחזירה את האורחות ליתרון דו ספרתי (41:52, 26). מנגד קיילה צ'רלס המשיכה את המשחק הגרוע שלה עם עבירה רביעית מיותרת. סימון סחטה ממקולי גם כן את הרביעית ושמרה על היתרון הדו ספרתי – 43:56. 

קיילה צ'רלס – תרצה לשכוח את הערב הזה..

עזורי הצעירה המשיכה את היכולת הטובה מהדקות שקיבלה הערב עם חדירה נאה בפתיחת הרבע האחרון ומקולי הורידה לראשונה את המארחת לפיגור חד ספרתי כאשר פ"ת שנתקעה הזעיקה פסק זמן (56:47, 33) וחזרה ממנו עם שלשה של ספיר.  ספיר הצליחה להימנע מאיב' כדור ובשריקה מפוקפקת של שלהבי שלחה את מייברי לספסל בעב' חמישית. פולארד בסיבוב הורידה את הפיגור שוב ל-8 ומקולי סחטה מצ'רלס שתרצה לשכוח את הערב הזה במהירות את החמישית והוסיפה עוד 2 מהקו. חג'ג' מחצי מרחק עשתה סל קלאץ'.  מקולי ענתה בשלשת קלאץ' משלה, ופולארד שוב עם הגב לסל הורידה את הפיגור ל3 בלבד – 45 שנ' לסיום. (63:60) ושלחה את פ"ת לפסק הזמן האחרון שלה.

גיל סלע בטירוף – לא האמין איך עוד פעם קבוצתו מאבדת יתרון דו ספרתי.

ספיר זרקה שלשה יחסית נוחה, פ"ת לקחה את הריב' התקפה אך במקום לשמור את הכדור – טל סהר לקחה זריקה קשה מחצי מרחק ואיבדה את הכדור. דניאל חג'ג' שלחה את הדר חדד לקו העונשין לדייק פעמיים. פ"ת יצאה לכדור אחרון -18 שנ'. להרצליה הייתה עבירה לתת והיא ביצעה אותה ע"י נופר שלום שבפעם השנייה שלחה את ווילובי לקו העונשין לדייק רק פעם אחת. פולארד לקחה שלשה מבחוץ שהייתה קצרה והכדור החוזר ברח להרצליה כמו גם המשחק כולו. 

ג'וסלין ווילובי – הכריעה את המשחק.

לפ"ת: ג'וסלין ווילובי 20 (13-5 מהשדה), קריסטין סימון 13  (13-2 מהשדה, 19 כ"ח!), קיילה צ'רלס 10 (20-3 מהשדה, 8 כ"ח), דניאל חג'ג' 8 (4 איב'), טל סהר 6 (11-2 מהשדה), מורן ספיר 5, שירה חג'ג' 2. שיחקה ולא קלעה: ניצן עמאר.

להרצליה: נג'אי פולארד 20 (10 כ"ח), 16 (16-6 מהשדה, 17 כ"ח), מרינה מייברי 13 (14-4 מהשדה, 9 כ"ח, 6 אס', 5 איב'), הדר חדד 8, ליהי עזורי 4, נופר שלום 1. שיחקה ולא קלעה: טיה פרסלי. 

גם כתבנו נתפס בעין המצלמה שקלטה את הקהל שקיבל דרמה..

 

 

אליצור נווה דוד רמלה – מכבי עירוני רמת-גן 63-69

צילומים: באדיבות מנהלת ליגת העל לנשים

דיווחו של ניתאי טוויטו

בפתיחת המחזור נפגשו שתי קבוצות מצמרת הטבלה. רמלה, שמגיעה למשחק אחרי הפסד ראשון העונה, למכבי חיפה. הקבוצה של שירה העליון היא הקבוצה המרשימה בליגה עד כה, ואין סיבה שהפסד אחד ימנע מהם להמשיך ולהציג את הכדורסל המרשים שהן מראות מתחילת העונה. מן הצד השני ניצבת רמת-גן, הקבוצה של רועי לזר מגיעה למשחק אחרי הפסד מאכזב לאשדוד במשחק צמוד, שמנע מהן להיצמד לצמרת. שתי הקבוצות קיוו לחזור למסלול הניצחונות בהקדם. בפתיחת המשחק שתי הקבוצות נראו מאוד ממוקדות, סל רדף סל והתוצאה נותרה צמודה לארוך דקות ארוכות. רמת-גן הייתה הראשונה לעלות ליתרון משמעותי הודות אלכס הארדן שהחלה להתחמם.  נקודות שלה ושל הילסמן העלו את רמת-גן ליתרון 5 שתי דקות לסיום הרבע, 16-11. אצל רמלה מי שפתחה טוב את המשחק הייתה מיטשל, כמו גם דרו אדלמן, שעלתה מהספסל וקלעה ארבע נקודות שצימקו את היתרון של רמת-גן למינימום וחתמו את תוצאת הרבע, 18-17.

שירה העליון דרוכה כתמיד. במחצית הראשונה הקבוצה שלה עדיין לא התאוששה מההפסד לחיפה.

גם ברבע השני האינטנסיביות נשמרה, כשאף אחת מהקבוצות לא מאפשרת ליריבתה לברוח, דרו אדלמן המשיכה את פתיחת המשחק הטובה שלה. כשמהצד השני נטישה היידמן נכנסה למשחק ודאגה שקבוצתה לא תיכנס לפיגור אחרי שרמלה הפכו את התוצאה. הקרב העיקש בין הקבוצות נמשך לארוך רוב דקות הרבע, כשבשום שלב שלו אף קבוצה לא מצליחה להגדיל את היתרון אל מעל מהלך אחד. מיטשל העלתה את רמלה ליתרון שלוש כשדייקה רק פעם אחת מן הקו, אך הילסמן ענתה מיד עם עוד נקודות בצבע, 26-27. שלשה של היידמן הפכה את התוצאה, אך הפעם היה זה תורה לייני להשוות את המשחק. עדן רוטברג קלע רק אחת משתיים מהקו וקבעה את תוצאת המחצית, 32-31 לרמת-גן.

רועי לזר וספסל ר"ג – יתרון דחוק במחצית.

בדקות הראשונות של המחצית השנייה המשחק המשיך להיות צמוד, כאשר הארדן מחזירה את היתרון לרמת-גן עם סל ועבירה, אחרי סל ועבירה של הייטאוור בצד השני. הייטאוור החזירה את היתרון שוב לרמלה אלא שהפעם לא הייתה מי שתחזיר אותו לרמת-גן. מיטשל קלעה שלשה ואלכס כהן הוסיפה עוד שתיים, רמלה מתחילה לברוח, 35-41. היתרון של רמלה, שגם היה הגדול במשחק עד כה, גרם לרועי לזר להזעיק פסק זמן. מפסק הזמן חזרה הקבוצה של לזר טוב, כששלשה של הארדן מורידה את הפרש לשתיים בלבד. אלא שאז פתחה רמלה בריצת 13-2 בשלוש וחצי הדקות האחרונות של הרבע, שמביאה את רמלה אל הרבע האחרון עם יתרון מבטיח, 43-54.

טלב מול אליסה בארון – רמלה ברחה לר"ג ברבע השלישי.

אל הרבע האחרון עלתה רמת-גן בידיעה שאם לא תחזור במהרה למשחק היא תאבד אותו. למזלה היידמן והילסמן היו שם כבר בפתיחה וחכתו את ההפרש בחמש. אליסה בארון ענתה בשלשה, אך מנגד טלב קלעה את השלשה הראשונה שלה בדיוק בזמן, והשאירה את רמת-גן במרחק סביר מרמלה, 51-57. במשך מספר דקות היתרון של רמלה נותר כפי שהיה, כאשר כל ניסיון להגדיל – מצד רמלה – או להקטין – מצד רמת-גן – אותו, לא נשא פרי. עדן רוטברג הייתה אנמית ברוב חלקי המשחק ולא סיפקה את התפוקה אותה התרגלנו לקבל ממנה, אולם ברגע האמת הייתה שם כדי לקלוע שלשה גדול שחתכה את היתרון בחצי. לצערה של רוטברג גם בצדו השני של המגרש הייתה מי שתקלע את הסל החשוב. אלכס כהן ענתה גם היא עם שלשה והחזירה את היתרון לשש, 62-68 דקה לסיום המשחק. טלב קיבלה הזדמנות לעשות מה שעשתה רוטברג דקה קודם כשעלתה לשלשה, אך לייני, עם חסימה חשובה מנעה ממנה את האופציה להחזיר את קבוצתה למשחק. בסיום רמלה חוזרת למסלול הניצחונות. 

נעמה שפיר במאבק על הכדור.. בר"ג עוקבים בדאגה.

קלעו לרמלה: טיפאני מיטשל 19, בינג'יה לייני 16, אליסה בארון ודרו אדלמן 9 כ"א, אלכס כהן ואליסון הייטאוור 7 כ"א, נעמה שפיר 2, אלכס גיטצ'נקו שותפה ולא קלעה.

קלעו לרמת-גן: קיילה הילסמן 17 ו-14 כ"ח, נטישה היידמן 15, אלכס הירדן 14 ו-10, עדן רוטברג 8,טל לב 7, תמר בר גל 2, מדיסון שה שותפה ולא קלעה.

גם ברמלה הצטרפו למאבק האלימות נגד נשים..

א.ס רמת השרון – מכבי אשדוד 73-80

שתי הקבוצות פתחו את המשחק בצורה מגומגמת.  כשהן מתקשות לקלוע. הראשונה מבין השתיים להתעשת הייתה אשדוד, נקודות של הזרות, בתוספת שלשה של מאי דיין קבעו 8-0 בשלב מוקדם של הרבע. החבורה של אלי רבי המשיכה להתקשות גם בדקות הבאות כאשר היחידה שקולעת היא ג'ני סימס. בינתיים היתרון של אשדוד רק הלך גודל, אחרי שתי נקודות של סירקיס מקו העונשין, קייב ופיטרסון  העלו את אשדוד ליתרון דו ספרתי לראשונה, 18-7. היתרון של אשדוד המשיך לצמוח, אך שתיים של סירקיס בתוספת שלשה של סימס לקראת סיום הרבע, קבעו את תוצאתו, 22-13 לאשדוד. 

אחרי שברבע הראשון לא הייתה מספיק טובה, לרבע השני עלתה רמה"ש עם אנרגיות שונות. ג'ני סימס המשיכה עם היכולת הטובה, אליה הצטרפו גם הישראליות, חנון ודגן, שיחד צימקו את היתרון של אשדוד לארבע בלבד. החזרה של רמה"ש למשחק גרמה לגלעד כץ להזעיק פסק זמן במטרה לעצור את הריצה ולהעיר מחדש את השחקניות שלו. נראה שפסק הזמן של כץ עבד היטב כשבמשך שלוש הדקות הבאות היתרון של קבוצתו חזרה לתשע, אחרי שלשה של פטרסון, 37-28. אך נראה שדווקא ההשתלטות המחודשת של אשדוד על המשחק העירה את רמה"ש ובעיקר את מרים חנון. רמה"ש יצאה לריצת 10-0 מרשימה בשתי הדקות האחרונות של הרבע, כשחנון קולעת שמונה מעשר הנקודות כולל שתי שלשות גדולות בדקה האחרונה, שהורידו את קבוצתה למחצית ביתרון, 37-38.

מרים חנון ודניאל קארש – יכולת טובה של צמד הגארדיות של רמה"ש. צילום באדיבות מנהלת ליגת העל לנשים

אחרי שני רבעים שאפיינו כל אחד בשליטה של קבוצה אחת, בפתיחת המחצית השנייה קיבלו משחק שקול יותר. אחרי כמה התקפות בהן היתרון עבר מיד ליד, הקבוצה של גלעד כץ הצליחה לברוח ולייצר יתרון קטן. אדאמס עם מהלך של שלוש נקודות החזירה את היתרון, קייב ופיטרסון הצליחו לשמור עליו בזמן שסימס מנסה למחוק אותו, עד שפרביס צלפה שלשה שהגדילה את היתרון לארבע, 47-43. הישראליות של רמה"ש  המשיכו להיות פקטור משמעותי במשחק, סירקיס השוותה את התוצאה פעמיים, פעם אחת עם שלשה ופעם נוספת עם ליי-אפ פשוט, 50-50. הישראליות של רמה"ש הפכו לבסוף את התוצאה והחזירו את היתרון לקבוצתן, כשחנון וקארש דייקן מהקו וחתמו את תוצאת הרבע, 52-55. 

המשחק נשאר צמוד בדקותיו הראשונות של הרבע הרביעי. סימס המשיכה להיות המוציאה לפועל העיקרית, אך ללא עזרה משמעותית מהשחקניות המקומיות, ספק אם הייתה מצליחה לשמור על היתרון של קבוצתה. אלי רבי העלה את סלס מהספסל וזאת ענתה עם שלשה שהגדילה את היתרון לשבע,  56-63. מהצד השני אדאמס ענתה עם שלשה משלה, אך גם הפעם רמה"ש מצאה תשובה תוצרת הארץ, סירקיס השלימה מהלך ענק של ארבע נקודות והגדילה את היתרון לשמונה, 59-67. רצף השלשות לא נעצר פה, אשדוד יצאה לריצת 9-0 עם שלוש שלשות רצופות שהחזירו להן את היתרון, 68-67. דווקא אחרי שהחזירו לעצמן את היתרון, פטרסון ביצעה עבירה בזריקה לשלוש של קארש, שדייקה בשלושת הזריקות והעלתה את קבוצתה ליתרון ארבע, 68-72. היתרון של רמה"ש נשמר עד הסיום כג'ני סימס עוד מצליחה להגדיל אותו עם נקודות מקו העונשין. רמה"ש קוטעת את רצף הניצחונות של אשדוד, 73-80 בסיום.

ג'ני סימס ושלי סירקיס חוגגות. הצגה גדולה של 7 לב אדום. באדיבות מנהלת ליגת העל לנשים

קלעו לרמת השרון: ג'ני סימס 29 (19 ריבאונדים, 9 אסיסטים), שלי סירקיס ומרים חנון 13 כ"א, אופיר לביא 8, דניאל קארש 7, אליאנה קואוטס 5 (10 ריבאונדים), גאיה סלס 3, סהר דגן 2.

קלעו לאשדוד: אלכסיס פיטרסון 25, דניאל אדאמס 22 (15 ריבאונדים), קאדיג'ה קייב 12, מאי דיין 8, לאה פרביס 6. 

מכבי חיפה – אליצור חולון 76-66

אחרי שהנחילה הפסד ראשון העונה למוליכת הטבלה, אליצור רמלה, מכבי חיפה הגיעה למשחק הערב במטרה לנצח ולהתקרב אל צמרת הליגה. מהצד השני חולון רוצה לחבר ניצחון שלישי ברציפות ולהמשיך ולבסס את מעמדה בצמרת. חיפה פתחה את המשחק טוב ועלתה ליתרון בפתיחה, אך היתרון לא שרד לאורך זמן. אמי רינת צלפה שתי שלשות והעלתה את קבוצתה ליתרון, 8-6. גם הופקינס נכנסה למשחק עם שלשה משלה וצירלין נאלץ להזעיק פסק זמן. גם פסק הזמן לא עזר לצירלין והיתרון של חיפה המשיך לגדול, אורבך הוסיפה עוד שתיים. בסיום הרבע הראשון חולון ביתרון, 17-10.

ברבע הראשון פסק הזמן לא עזר לצירלין כשניסה לעצור את המומנטום של חולון, אך ההפסקה שבין הרבעים עשתה את העבודה. חיפה עלתה לרבע השני באנרגיה מחודשת והצליחה לחזור למשחק כבר בפתיחתו. ריצת 9-0 בהובלת קורטני דאגלס החזירה את היתרון לחיפה, 17-19. הריצה של חיפה נקטעה כשהולמס והופקינס חזרו לקלוע, שלשה של אילה רוט החזירה את היתרון לחולון, 26-23. חולון המשיכה להגדיל את היתרון, הופקינס חתמה את תוצאת המחצית עם שלשה בהתקפה האחרונה, 31-26.

הולמס פתחה את המחצית השנייה בדיוק כפי שהופקינס סיימה את הראשונה. שתי שלשות בשתי הדקות הראשונות, אליה הצטרפה הופקינס שדייקה פעמיים מהקו והגדילה את היתרון של חולון לדו ספרתי, 39-28. היתרון נע בין דו לחד ספרתי במשך כמה דקות, כאשר מולדרו ופיצ'גרלד מנסות  למנוע מחולון לפתוח פער שממנו יהיה קשה לחיפה לחזור. מנגד הזרות של חולון עשו הכל בכדי להפוך את התרחיש למציאות, אך ללא הצלחה. פיצ'גרלד הספיקה להוסיף שלשה שהחזירה את ההפרש לחד ספרתי, 46-38 בכניסה לרבע האחרון.

אל הרבע האחרון חולון הגיעה במטרה לגמור את המשחק כמה שיותר מהר. קופי קלעה שלשה שצימקה את ההפרש, אך קלי ואורבך ענו מהר והחזירו את היתרון לדו ספרתי, 52-42. צירלין הזעיק פסק זמן בניסיון להחזיר את קבוצתו למשחק, אך ללא הועיל, היתרון רק הלך גודל. הולמס והופקינס קלעו ליי-אפ כל אחת בתורה, אורבך הוסיפה נקודה מהקו והגדילה את היתרון של חולון לארבע עשרה, 57-43. לרגע נראה היה שחולון משייטת לה בדרך לניצחון אך בחיפה בחרו שלא להרים ידיים. שלשה של קסטן הורידה את ההפרש לחד ספרתי. במקביל ההתקפה של חולון נתקעה, מולדרו וקופי המשיכו לקצץ בהפרש ונור כיוף עם שתיים מהקו הורידה את ההפרש לארבע, 64-60. קסטן עוד הספיקה לקרב את חיפה למרחק מהלך אחד בלבד, אך חיפה לא הצליחה להתקרב יותר מזה. שיי קלי ושי דורון הביאו מהניסיון שלהן ועם נקודות חשובות במאי טיים גמרו את המשחק. 

קלעו לחיפה: פיונדה פיצג'רלד 18, היה קופי 15, אופיר קסטן 11, טיאנה מולרדו 10, קורטני דאגלס 8, תמר זינגר ונור כיוף 2 כ"א.

קלעו לחולון: סקויה הולמס 23 ו-11 כ"ח, צ'לסי הופקינס 14 ו-10 כ"ח, שיי קלי 13 ו-11 כ"ח, ליעד אורבך 11, אני רינת 6, שי דורון 4, אילה רוט 3, דניאל רבר 2. 

צ'לסי הופקינס – חולון אוהבת לנצח משחקים צמודים. באדיבות מנהלת ליגת העל לנשים.

מכבי רעננה – הפועל ראשל"צ 89:96 (36:50)

מכבי רעננה הצליחה לקטוע שרשרת של חמישה הפסדי ליגה רצופים וניצלה היטב את העבודה, שיריבתה, הפועל ראשון לציון, עלתה לשחק בהרכב ישראלי כחול לבן . למרות זאת מחמאות רבות לישראליות הצעירות של ראשון לציון ובראשן גילי אייזנר שסיימה עם 28 נקודות, 9 שלשות, 5 ריבאונדים ו-4 אסיסטים. מחמאות גם למאיר רווח שרשמה 21 נקודות ו-9 אסיסטים ולעדן ציפל שתרמה 18 נקודות, 9 ריבאונדים ו-5 אסיסטים.

רעננה פתחה עם 7:13 מנקודות יפות של ג'וינר הולמס ורותם שוסטר. ירדן גרזון והולמס העלו את רעננה ל-13:23 ול-15:23 בסיום הרבע הראשון. ברבע השני עלתה רעננה ל-15:30אחרי נקודות של נועה גבעון ול-16:36 ול-36:50 במחצית.

הרבע השלישי היה דווקא שקול וברבע האחרון הצליחה ראשון לציון לצמק ל-92:86 דקה ו-9 שניות לסיום. נועה גבעון וקיילה דיוויס העלו את היתרון של רעננה ל-86:96 כשנותרו 27 שניות אחרונות. שלשה של גילי אייזנר סיימה את המשחק.

קלעו לרעננה: ג'וינר הולמס 27 (13 ריבאונדים), קיילה דיוויס 22 (12 ריבאונדים), ירדן גרזון 18 (8 ריבאונדים), נועה גבעון 15, רותם שוסטר 7, עמית כהן 5, אמילי ספקטור 2.

קלעו לראשל"צ: גילי אייזנר 28, מאי רווח 21, עדן ציפל 18, עמית טרנר והילה קארש 10 כ"א, ג'וי אוסיגוואי 2.

גילי אייזנר – ממשיכה לשבור שיאים.. באדיבות מנהלת ליגת העל לנשים

 

Leave a comment