תוצאות LIVE

תוצאות LIVE

ראשון לציון – נווה דוד רמלה


מובילת הטבלת, אליצור רמלה, הגיעה למשחק בראשון כשהיא עדיין בלתי מנוצחת. מנגד ניצבה הפועל ראשון שסופרת כבר ארבע הפסדים רצופים. הקבוצה של שירה העליון בפורמה מצויינת ומגיעה למשחק שהיא בטוחה ביכולתה ולא אמורה להתקשות גם הערב. ולמרות כל זאת לראשון היו תוכניות אחרות בפתיחת המשחק, והן לא הראו שום כוונה לשמש תפאורה בעוד הצגה של מובילת הטבלה.

הפועל ראשון לציון – אליצור רמלה 88:58

מאת: ניתאי טויטו

המשחק נפתח בצורה מאוזנת כאשר התקפותיהן של שתי הקבוצות מתפקדות היטב. עדן ציפל קברה שלשה שהעלתה את קבוצתה ליתרון ראשון, אחרי שלוש דקות של כדורסל, 9-11. ברמלה לא רגילות, וכנראה גם לא אוהבות, להיות בפיגור ואחרי עוד שתי נקודות של נלסון שירה העליון החליטה להזעיק פסק זמן ראשון. אך גם פסק הזמן לא עזר ואחריו היתרון של ראשון המשיך לגדול, שוב היו אלה ציפל ונלסון שקלעו שתי נקודות אחת אחרי השניה כדי לפתוח יתרון של 5 נקודות, 12-17 לראשון. היתרון של ראשון נשמר לאורך שארית הרבע, אך דרו אדלמן דאגה לצמק אותו במקצת. בסיום הרבע ראשון מובילה 22-25.

הרבע השני נפתח טוב מבחינת רמלה, מיטשל קלעה ארבע נקודות מהירות, החזירה את היתרון לרמלה. החזרה המהירה של רמלה למשחק יכלה להכניס את ראשון ללחץ, אך לא כך היה. עדן ציפל החזירה את היתרון לראשון כבר בהתקפה הבאה עם שתי זריקות מדויקות מקו העונשין. נלסון המשיכה לעשות עבודה טובה וגילי אייזנר הוסיפה שלשה ויתרונה של ראשון חזר לחמש, 27-32. היתרון של ראשון לא החזיק יותר מדי זמן, בארון השלימה מהלך של שלוש נקודות והשוותה את התוצאה, מאותו הרגע נראה היה שמשהו משתנה בהתקפה של רמלה והיא מתחילה להזכיר את הקבוצה הדורסנית שלמדנו להכיר. לייני הובילה ריצת 7-0 תוך דקה וחצי וביססה את היתרון של רמלה. בסיום המחצית הראשונה 38-45 לרמלה.

את המחצית הראשונה רמלה פתחה כמו שסיימה את הקודמת. אליסה בארון צלפה שלשה שניה במשחק והעלתה את קבוצתה ליתרון דו ספרתי ראשון במשחק. במשך כמה דקות היתרון של רמלה נע בין חד לדו ספרתי. שלושת של מיטשל ובארון קטעו רצף החלפות הסלים ורמלה התחילה לפתוח פער, שעלה ל-17 נקודות, שבראשון יתקשו לסגור, 61-44. בארון לא עצרה שם והמשיכה לקלוע באחוזים מעולים אליה הצטרפו גם גיטצ'נקו ושפיר, והיתרון של רמלה עלה אל מעבר ל-20 נקודות, 70-47 בסיום הרבע השלישי.

כפי שכבר התרגלנו במשחקים של רמלה העונה גם הערב הרבע הרביעי היה לפרוטוקול בלבד. היתרון הלך גודל כשהן ההתקפה והן ההגנה של ראשון לא מתפקדות. היתרון הגדול איפשר דקות משחק גם למאי נשר מקצה הספסל. בסיום ניצחון קל למוליכה והפסד חמישי ברציפות לקבוצה מעיר היין..

קלעו לראשון: צ'לסי נלסון 17 ו-10 כ"ח, גילי אייזנר 15, עדן ציפל 14, עמית טרנר 9, מאי רווח 3, נגה אטינגר הילה קארש ג'וי אוסיגוואי רוני גופר ויעל טננבוים שותפו ולא 

קלעו לרמלה: אליסה בארון 18 ו-10 כ"ח, טיפאני מטישל 14, נעמה שפיר 13, דרו אדלמן ובינג'יה לייני 12 כ"א, אלכס כהן 8, אלכס גיטצ'נקו 6, אליסון הייטאוור 5, מאי נשר שותפה ולא קלעה.

Leave a comment