wpbasket

תמונת מצב – הסגלים בליגה הלאומית

כחודשיים לפני תחילת העונה הנוכחית וממש לפני פתיחת אימוני הקבוצות, אנו חושפים לראשונה את סגלי הקבוצות שישחקו השנה בליגה. על מבנה הליגה ואיך היא תתנהל נפרסם כאשר גם אנחנו נקבל את המידע בדרכים המקובלות.. בנוסף בעונה הבאה צוות חדש-ישן יסקר את הליגה בעקבות מעברו של עורך הליגה לפן המנטלי ולהוראה

מאת מערכת wpbasket

תמונה ראשית: הכרטיס הכפול, נטע רפאל (מימין) תשלב בין אס”א ירושלים לבין אליצור ת”א ותמר קופילביץ’ (שמאל) תשלב בין באר טוביה לבין מכבי אשדוד. צילום: איגוד הכדורסל

אחרי שפרסמנו לכם לאורך הקיץ על ההחתמות המשמעותיות שנעשו בקבוצות ובמיוחד באלו ששיתפו אותנו, אנו נותנים לכם כאן תמונת מצב ראשונית על סגלי הקבוצות נכון לתקופת הזמן הנוכחית. פרסום נוסף ייעשה לאחר תום מועד ההעברות או לאחר שהקבוצות יודיעו בעצמן על סגירת הסגל ופתיחת האימונים באופן רשמי. בנוסף נעדכן אתכם כי סיקור הליגה ייעשה בעונה הבאה ע”י צוות חדש-ישן כאשר עורך הליגה – חגי פלק החליט לסיים את תפקידו בעקבות מעברו להוראה ולהתמקדות בפן המנטלי בענפי הספורט השונים לרבות הענף הנוכחי, וכן מסיבות אישיות רבות שיפורסמו מול הגורמים הרלוונטיים.

מכבי רעננה 

אולם ביתי: היכל ‘אביב’. שעת משחק: טרם פורסמה

נשארו: ליאל אריאל, ליעד פסטרנק, אלה שוסטר (נערות)

הצטרפו: לי קפיטולניק, טל יעקב, מורן שטרית, בר גיליניסקי-סלע, נוי חביב (חזרה מהשאלה לאקדמיה), ניקול מיכאליץ’, מאיה מדרי, חנה הללי, לנה פדולובה

העבירה כרטיס שחקן במידה ותצטרף: טלי בן ישי.

מאמן: לירון שרף עוזר מאמן ומנהל ארגוני: יוסי אלקבץ.

הפועל כפ”ס

אולם ביתי: בי”ס ‘רמז’. שעת משחק: 20.30

נשארו: דרור מייברג, אופיר פרפרה, רוני דן ושחר יום טוב.

הצטרפו: ליעד אורבך, גלי קונטס, שחר גרנות, שיר תירוש, קרן נחמה, רוני תמיר

מנהל מקצועי: איתמר לוי מאמן: יניב פילו

הפועל גליל עליון

אולם ביתי: יסוד המעלה שעת משחק: 18.30

נשארו: ענבר לברון, מיקה ביתן, נגה גיא

הצטרפו: הדר רפאל, רג’י גלידה, דבי בלייברג, שני לוי

לא תפתח את העונה: עמית גור.

מאמן: זיו ברתנא מנהל קבוצה: ליאור סרף

א.ס רמת השרון ‘גל’

אולם ביתי: קריית יערים שעת משחק: משתנה

נשארו: הילה הוניג, קרן מוזס, יעל גלילי, רוני קלינגר, אלה נר,

הצטרפו: גילי ליאור, שלי שפית, תמר אנגל, ענבל מיכל

מנהלת מקצועית: גלית מוסאי מאמן: יונתן אורן

בני יהודה ת”א

אולם ביתי: בית דני שעת משחק: 18.30

נשארו: מגי איזה

הצטרפו: הדר לוי, מורן ספיר, זואי רייכמן, שירה בן דוד, רוני גולדין, שובל אור שלום, עמית בן אליעזר

מאמן: אריאל עצמון עוזרת מאמן ומנהלת מקצועית: טל דויק

הפועל מג’דל כרום

אולם ביתי: מרכז פיס שעת משחק: 20.00

נשארו: עלית כהן, שדא כנען, רואן חמדאן, ג’ואן מוחמד, אפנאן סלאמה, סמיה חמדאן, עולא ג’בריס, עאישה חיג’אזי ושחקניות קבוצת הנערות שזכו באליפות המחוזית.

מאמן: חמודי מנע

אס”א ירושלים

אולם ביתי: מרכז קוסל גבעת רם. שעת משחק: 19.30

נשארו: עדן פורת, נטע רפאל (כרטיס כפול בליגת העל),  רינת בן יעקב, מוריה חסון, טליה פרידמן, מורן שחם, מעיין זילברמן

הצטרפו: עדן כהן .

מנהל מקצועי: יניב רונל מאמן: איתי נתיב

מ.א עמק יזרעאל

אולם ביתי: קיבוץ גבת שעת משחק: 20.00

נשארו: נעמה הלוי, אורי אהרוני, נגה גוהארי (עד דצמבר)

הצטרפו: בר אביטל, נטע רפאלי, שירז כץ, יעל בן קיש, ירדן שחר, ליאן אשל (נערות א’) , אלה פינצי, תומר נוב, יומנה מואסי

מנהלת מקצועית ומאמנת: ירדן עיבל

אקדמיית וינגייט

אולם ביתי: י”א חללי מינכן מכון וינגייט שעת משחק: 19.00

נשארו: דשה סמרו, רבקה וי-ואג, הדר דניאל, ליאם בסטקאר, מיקה מידן, עופר כספי, שירה אלקיס.

הצטרפו: אופיר דרור, שיר-אל נחום, עלמה רשלבך, יהלי לוי, גל רביב, אניה ומיה ניקוליץ’, ליהי טייכמן.

מנהלת מקצועית ומאמנת: נטע קרומר עוזר: אסף יגל

עירוני נתניה

אולם ביתי: בי”ס אהרון דוידי שעת משחק: 20.30

נשארו: קרן בויס, גלי בן מרדכי, עדן אסטטקאו, לינוי ביטון, אופק פירוז, הדר כהן ושחקניות קבוצת הנערות א’

מנהלת מקצועית: הגר שמעוני מאמן: דן ג’י

הפועל כאוכב

אולם ביתי: מרכז פיס קהילתי שעת משחק: 20.00

נשארו: דליה חטיב, דוחא סאלח, היא סאלח, פאטמה חאג’, פטמה חליל, ליאן עודה, מיתר אסולין, אסיל עודה (חוזרת מפציעה)

מנהל מקצועי: נג’מי נג’מי מאמן: שי זרצקי

אליצור יבנה

אולם ביתי: היכל הספורט רלף קליין שעת משחק: 20.30

נשארו: שחר עמית, אופק טלקר, לירן שחף, ושחקניות קבוצת הנערות א’.

הצטרפו: יפית כהן, סירין מוחמד , יאנה שפירו

מנהל מקצועי: צחי בוטביקה מאמן: אמיל אולשנסקי

הפועל ‘קרן’ גלבוע

אולם ביתי: עין חרוד שעת משחק: 18.30

נשארו: עדי פירסטנברג, נועה רודה, גילי ארמה, אליס חתוקאי, עמית סרויה, יעל פרחי, עדי פירדמן (שלוש האחרונות נערות א’);

הצטרפו: מאיה משה, שיר רביב, מורג’אן סעדה (נערות א’)

מנהל מקצועי: יואב הלר מאמן: רן רונטל

מ.א באר טוביה

אולם ביתי: נופים שעת משחק: 20.00

נשארו: ראם נונו,   שיר קרמר, ניצן בר כוכבא, הילה ממן, יובל בן אבו

הצטרפו: יעל שטיינברג, תמר קופילביץ’ (כרטיס כפול), תמרה צור, ניר דוליצקי (השתחררו מהצבא)

מנהלת מקצועית ומאמנת: גיטה זיו

אליצור נתניה

עדיין לא ידוע מה מצבה של הקבוצה. אימון פתוח נערך השבוע במטרה לגייס שחקניות.

כתיבת תגובה