תוצאות LIVE

תוצאות LIVE

עיוורת לחיים

פעם הייתה אישה עם חלום שהיה טבוע בה כל כך שהיא נשמה אותו, היא דיברה אותו, היא חיה אותו.

יום אחד כיסוי הונח על עיניה והיא הובלה לעץ ענק. כאשר הסירה את כיסוי עיניה היא ניצבה מול הוראות בלתי צפויות: האדם הראשון שיכרות את העץ שלו, חלומו יוגשם.

האישה הזו פיתחה אסטרטגיה: היא תשים עיניה על נקודה אחת בעץ, ותכה רק בה בגרזנה, היא לא תפספס את הנקודה, היא תהיה יסודית, ומעט בכל פעם, חתיכות עץ התעופפו, והמשימה התקדמה.

עם חלוף הזמן, ידיה החלו לדמם, שלפוחיות נפתחו, הכאב היה גדול, היא הייתה עייפה.

אך רחוק ממנו היא יכולה הייתה לשמוע שהמתחרה שלה עדיין מניפה את גרזנה. היא הסתכלה בנזק שעשתה לעץ שלה וזה נראה כה מועט, אך צליליה של המתחרה שלה נשמעו בעלי מוטיבציה אדירה.

היא נחה, והגרזן של המתחרה שלה התנופף.

כשעצרה לחדד את גרזנה, המתחרה עדיין הניפה.

אפילו כשעצרה להתנשם, יכולה הייתה לשמוע את המתחרה, מרחוק, הולמת בעץ מכה אחר מכה.

כך נמשך הדבר במשך שעות, עד ששמעה האישה את הצליל הנורא ביותר בחייה: צליל של עץ נופל, יחד עם חלומה, ומתנפץ אל הקרקע.

היא הפסידה.

כשהתקרבה לעץ השכוב על האדמה, ראתה את המתחרה בפעם הראשונה; היא לא הייתה גדולה ממנה, או חזקה ממנה, וכצפוי, היא הייתה מותשת לחלוטין. ידיה דיממו, דמעות יבשות ולכלוך כיסו את פניה, אך הדבר הבא גרם לליבה ליפול: המנצחת הושיטה יד אל פניה, והסירה את כיסוי עיניה.

האישה הייתה המומה. היא דרשה שהמנצחת תסביר את עצמה:"למה את לובשת כיסוי על עינייך?!"

המנצחת החלה להסביר שככל שראתה את מה שהשיגה, כך איבדה תקווה, אך כשלבשה את כיסוי העיניים, כשלא יכולה הייתה לראות את הסימנים שהשאירה בעץ, האמונה שלה התחזקה. כל הנפה של הגרזן קירבה אותה למטרה, וכשגופה רצה לעצור, הוא לא יכול היה, כי תחושת הבטן שלה אמרה שהעץ ייפול בכל רגע.

אל תטעו; שמעתן שעליכן לרצות להצליח כפי שאתן צריכות לנשום וזה דימוי מדהים, אך כפי שהאישה למדה בשעה שחטבה את העץ, הסוד להצלחה אינו רק מי רוצה את זה יותר. אל תטעו; הצלחה אינה רק לעשות זאת שלב אחר שלב, לבנה אחר לבנה בחומה, מכה אחר מכה בעץ.

זה לעשות זאת בעיניים מכוסות.

לא תמיד יש לך את היכולת לראות תוצאות. לא תמיד יש לך את ההזדמנות לראות את חתיכות העץ הקטנות שעפות מתוך העץ שלך. לכן, לעתים קרובות, כל שניתן לעשות הוא להניף, לקוות ולהאמין.

אם רצונך להצליח, עלייך לבחור בעיוורון.

עלייך להבין זאת. בחירה בעיוורון היא בחירה בלא להצטרך לראות. לא לרצות לראות, להתעלם לגמרי מהתוצאות בזמן שהמאבק עוד לא תם.

זו אמונה. הבחירה בעיוורון. בחירה להישאר בחשיכה, להרגיש בנוח עם הלא-נודע, ולהתרכז בתהליך.

אדם בעל ראיה עלול לפחוד מן החשיכה. אדם בעל ראיה עלול להתייאש כשזמנים חשוכים מגיעים, אבל אדם עיוור לא נכנע כשהחשיכה חולפת על פניו. לא האור ולא החשיכה משפיעים על הלך הרוח של אדם כזה.

אלה שנלחמים לראות במהלך המאבקים לעולם לא ישיגו את האנרגיה או את המיקוד שהם צריכים כדי להצליח. הם לא יתמידו בהנפת הגרזן מספיק זמן כדי לגרום לעץ שלהם ליפול.

כל אדם שיכול לראות, יכול לראות בעיניו. הגדולים באמת מוותרים על עיניהם ורואים בעיני רוחם, הגדולים באמת בוחרים להיות עיוורים לחיים.

Leave a comment