תוצאות LIVE

תוצאות LIVE

מחזור 6: קדימון +פרשנות

שהחיינו וקיימנו והגענו למחזור 6 למרות סגר 3.  כל מה שנותר הוא לאחל בידוד ככל שניתן מחוץ לפרקט וחיסונים שיבואו אלינו במהרה. אגב, נשות החינוך שמבינינו, הן הבאות בתור להתחסן. אז מה יש לנו במחזור 6? חזרתה של נוגה פלג פלץ! זרה אחת חסרה, זרה אחת שהיא סימן שאלה ו-2 זרות חדשות בקבוצה אחת. דו"ח פציעות מעודכן יעלה בסטורי ביום המשחק.

מאת: ענבר טנא אוריון

מחזור 6 בא עלינו לטובה היום. למהמרי הווינר כדאי שתדעו ששקוביה בארבי הרכש הטרי של הפועל רשל"צ לא הועלתה על הטיסה לארץ ורשל"צ תאלץ לשחק עם 2 זרות בלבד ככל הנראה נגד עירוני ר"ג. גם הזרות החדשות של מכבי חיפה, עקב קשיי בירוקרטיה בתקופת קורונה, לא עלו על טיסתן המקורית. עם זאת, בחיפה מצאו פיתרונות והזרות נחתו ביום חמישי. הרצליה, אשר תארח את חיפה הראתה ספורטיביות מה היא ואיפשרה לדחיה של המשחק על מנת לאפשר לזרות החדשות להתאושש מהג'ט לאג ולטפל בענייניהן המנהלתיים. עוד נקודת אור בהרצליה: נוגה פלג פלץ ששבה אלינו.

א.ס. רמה"ש מארחת את הפועל פתח תקווה

למרות הפער בדירוג הנוכחי יכול להיות לנו משחק מעניין. רמה"ש שסיימה מול חולון בחוץ רק בהפסד של 3 נקודות ולפני זה ניצחה את חיפה בהרכב חסר, מסמנת לנו שהיא במגמת שיפור. פ"ת אשר מדורגת במקום השני, תנסה לחזור לרצף ניצחונות על חשבון המדורגת מספר 9. פ"ת אשר יודעת לשמור, כנראה תתן לדניאל חג'ג' לשמור את ג'קי יאנג כפי שגיל סלע נותן לה לשמור את כל הרכזות המובילות בקבוצות היריבות. ומנגד, קארש תגלם את אותו תפקיד ברמה"ש. אם הישראליות של רמה"ש יהנו לשחק, יהיו חלק מההתקפה ויקבלו אסיסטים, אולי נתחיל לראות קבוצה מגובשת ברמה"ש ולא סך של יכולת אישית. כרגע רמה"ש היא האויבת הגדולה של עצמה אבל יש לה הזדמנות פה בבית.

בנות הרצליה מארחות את מכבי חיפה (יום שני 19:00)

ראשית תנו לי לציין לטובה את ההתנהלות האירגונית המצויינת של מכבי חיפה אשר כנגד כל הסיכויים הצליחו להנחית בארץ 2 זרות בתקופה אשר אפילו קבוצות מליגת העל לגברים לא הצליחו. מכאן, חיפה תתייצב בהרצליה עם סנטרית חדשה ועם רכזת חדשה אשר מחפשת להוכיח את עצמה שוב בליגה שלנו. לפרטים על הזרות – פרסום ראשון באתר. המאמן, עומרי צירלין, אשר בקושי והיה לו זמן ללמד את התרגילים שלא לדבר על למידת השחקניות והתאמת שיטת המשחק אליהן, יצטרך להתנחם בעובדה שמה שהן יעשו על הפרקט, יהיה חדש גם לדני גוט אשר רק רק חמישה משחקים באמתחתו. צירלין יצטרך להתרכז במשהו שהקבוצה שלו הוכיחה שהיא יודעת לעשות טוב וזה לשמור. לא אתפלא אם פיונדה פיצ'גרלד היא זאת אשר תשמור על מרינה מייבורי, הגיבורה של הרצליה, אשר נותנת תפוקה של 2 זרות. פיצ'גרלד תצטרך להוכיח את עצמה וזאת מכיוון שפציעתה של פאריס קי עדיין מוערכת. אם חיפה תצליח לשבש את ההתקפה של הרצליה, ולהביא אותה למשחק עם סקור נמוך יחסית, אז לחיפה יהיה סיכוי. בסופו של דבר, חיפה היא קבוצה חדשה עם 2 שחקניות שונות מאלו שעזבו ולא סביר שההתקפה שלהן תזרום, או תהיה צפויה, או תשרה ביטחון על יתר השחקניות בקבוצה. בהרצליה, אם תהיתם בכותרת מי הזרה שבסימן שאלה, אז מדובר בוויד שלא ברורה תרומתה לקבוצה בשלב הזה.

הפועל רשל"צ מארחת את עירוני ר"ג

בלי זרה, יתרון הביתיות לא יספיק לרשל"צ מול ר"ג אשר נכנסה לתקופה מצוינת והרוויחה את הילסמן אשר נכנסה לכושר.

מכבי רעננה מארחת את מכבי אשדוד

אשדוד אומנם קבוצה שנוטה להפסיד בחוץ, אבל הכלים של רעננה כרגע, לא יכולים לתת מענה לתפוקה של 2 הזרות היציבות קייב ואדאמס. מאוד מקווה שהמאמן לירון שרף ראה כמה שלשות קלעו חולון ור"ג בפינות נגד האיזורית של אשדוד, יימצא דרך להוריד את הסקור של הצמד הקטלני של אשדוד ויקשה על קבלת ההחלטות של פטרסון, ואז אולי נקבל משחק מעניין בבית של רעננה. בצד ההתקפי, רעננה נוטה לשחק בקצב של היריבה שלה ולכן השיבוש של אשדוד הוא המפתח.

משחק נוסף: אליצור רמלה מארחת את אליצור חולון (שידור ב5+ 19:35)

 

Leave a comment