תוצאות LIVE

תוצאות LIVE

הערב בליגת העל: קרב הישראליות ומפגש מרכזי מאתגר במיוחד

הגענו לשבוע הראשון אשר בו משוחקים שני מחזורים בשבוע ויש קבוצות שזה יהיה המשחק השלישי שלהן בשמונה ימים. בנקודת הזמן הזו נתחיל לראות מי אלו הקבוצות, אשר אחרי שלושה מחזורים בלבד, ישחקו ביכולת מלאה בכל ערב נתון. נושא הכושר, שיטות המשחק הנכונות והפציעות עלולות להיות נקודת תפנית עבור לא מעט קבוצות וכבר במחצית נגד רשל"צ, חיפה מאבדת את הסקוררית פאריס קיה לפציעה לא פשוטה. לרמת השרון ולבנות הרצליה היה עוד יום לנוח והדבר אמור לשרת אותן בהתמודדות מול חיפה ומול רמלה בהתאמה.

מאת: ענבר טנא אוריון

במפגש המרכזי (שידור 20:00 בערוץ 5+), הפועל "בני" פ"ת תרצה לשמר את המומנטום החיובי, ולנצח בביתה הבלתי מעורער של מכבי אשדוד. ניצחון באשדוד תהיה הצהרת כוונות אמיתית אחרי שלושה ניצחונות רצופים בהפרשים דו ספרתיים. מנגד, אשדוד, שמדובר במשחק השלישי שלה בשמונה ימים, חוזרת מהפסד קשה לחולון בחוץ. שתי הקבוצות הוכיחו שהם מסוגלות לקלוע קרוב ל-90 למשחק אבל הערב, לא ברור על מי העייפות תשפיע יותר.  יש פה קרב בין האופי המהיר והדורס של פ"ת לבין האופי השקול והמחושב של אשדוד. אשדוד יצטרכו להדוף את ההגנה החזקה של פ"ת שמייצרת עבורן נקודות מהירות ולשמר כוחות גם להתקפה. תחזית:אשדוד תזדקק להתעלות ממישהי נוספת שהיא לא קייב ולא אדאמס. זה בהחלט עוזר שיש לך מישהי כמו פטרסון שהיא מלכת האסיסטים הנוכחית של הליגה עם 8.3 אס' למשחק אבל היא תצטרך למצוא שחקניות נוספות מעבר לשתיים לעיל.

אליצור רמלה מארחת את בנות הרצליה

כולנו תקווה שהסינדרלה של הליגה, הרצליה, תספק לנו משחק מעניין ברמלה, כולנו יודעים שלהרצליה יש רגליים לרוץ עם רמלה ובפעם אחרונה שמישהי רצה עם רמלה (רמה"ש) זה נגמר בשלושה רבעים מותחים, אבל, זה לא היה ברמלה. מייברי, מלכת הסלים של הליגה (34.5 בממוצע) חזרה יפה מאוד מהפציעה שסחבה לפני שבוע ובדיוק בזמן. הערה – נוגה פלג פלץ עדיין לא יכולה לשחק איתן.

א.ס.רמת השרון מארחת את מכבי חיפה

הזדמנות פז לרמה"ש להוציא ניצחון ראשון בבית. חיפה מגיעה עם סקוררית בחוץ (פאריס קיה נפצעה במחצית מול רשל"צ) ושהד עבוד שהיא עדיין סוחבת קרסול. לרמה"ש יש את הריבאונדרית הטובה בליגה (קואטס) אבל חיפה יודעת לשמור וברמה"ש עוד לא הוכיחו את זה.

הפועל ראשון לציון מארחת את אליצור חולון

מפגש עם הכי הרבה שחקניות נבחרת כבר שווה לפתוח עיניים. חולון, שהוכיחה במשחק הקודם שהישראליות יודעות להביא תפוקה התקפית וגם לנצח בגדול, תתניע את הרכבים למספר דקות ותגיע לשכנה עם תקוות גדולות לעבור אותן בטבלה (אותו מאזן כרגע). בהנחה שהישראליות בשני הצדדים יצליחו להתקזז (מכירות אחת את השנייה טוב), והעניין ייגמר אצל הזרות, אז הכל תלוי בצ'לסי הופקינס מחולון שטרם עשתה משחק גדול. את הולמס מחולון, זיו ארז צריך לדעת איך לעצור (שיחקה ברשל"צ בעונה שחלפה). מנגד, ווטסון מרשל"צ לא יציבה ולא ברור מה נקבל ממנה הערב.

מכבי רעננה מארחת את עירוני ר"ג

ר"ג, למרות ההפסד לפ"ת, ולמרות המאזן הזהה, מגיעה למשחק הזה פייבוריטית והלחץ עליהן.  רעננה מנגד, יצטרכו למצוא דרך לעייף את יריבתן בהקדם, במיוחד כשבמשחק הקודם, ר"ג שיחקה עם 3 שחקניות מובילות שלא היו במצב כשיר לחלוטין.

 

תמונה: נבחרת באדיבות איגוד הכדורסל, מרכזיות באדיבות מנהלת ליגת העל.

Leave a comment