תוצאות LIVE

תוצאות LIVE

לאומית – לוח העברות לעונת 19/20

הליגה הלאומית כוללת 14 קבוצות, מבאר טוביה וירושלים ועד לגליל העליון. בעונות האחרונות ראינו מציאות שבה 5-6 קבוצות הצמרת הן טובות בפער ניכר מיתר הטבלא. לפי ההחתמות הבאות ניתן לסמן מי תהיה בצמרת. לגבי הטופ 4? תלוי בפציעות, בחלוקת העומסים ובהפתעות שנקבל לפני מועד העברות ולפני מועד סגירת הכרטיס הכפול.

לא סתם נתחיל עם הפועל גלבוע מעיינות קרן
בעונה הקרובה יוני אורן רוצה להבטיח עליה והעמיד את הסגל הכי נוצץ עד כה:

רבקה רוס וקרן נחמה נוחתות אחרי עונה מעולה יחד בהפועל גליל העליון (מקום שני). עמית גור, קבלנית העליות (ירושלים, מעגן מיכאל וחיפה) מגיעה ממכבי חיפה שעלתה לליגת העל. שלושת השחקניות לעיל הן גדלו באגודת אס”א ירושלים.

בגלבוע הצליחו גם לשמר את טלי בן ישי הקלעית המנוסה ואת ענבר לברון הרכזת הקפטנית וגם לעבות את הקו האחורי עם שימורה של הסנטרית ג'ניפר טודורוב והבאתה של אלה יערי ממכבי חיפה. בצד הנערות יישארו נועה שמעוני ועדי פירסטנברג אשר ישלימו את התמונה עבור הגלבוע. **יעל טויטו עדיין מושבתת ומצפים לחזרתה יחד עם גילי ארמה.

טלי נוי קיבלה את המושכות אצל היורדת החדשה ללאומית בני יהודה ומיהרה להחתים את טל יעקב (אס״א ירושלים בעונה שחלפה שסיימו מקום 4) ומאיה איסרוב (אחרי עונה בה לא שיחקה ולפניה ליגת העל וטורניר 3על3 הבינלאומי) כמו כן חתמו בר אביטל וירדן עיבל מבאר טוביה. לאחרונה סגרה נור כיוף בקבוצה כרטיס כפול עם רמה"ש ליגת העל.

אס"א ירושלים בונה מחדש עם מאמן חדש אוהד גל (בעונה הקודמת בבני יהודה שירדו מליגת העל). עדן פורת וגילי רפאל נשארות.

כפ"ס של דניאלה ראובן מחתימים את אורטל אורן שחוזרת למגרשים. זאת יחד עם דרור מייברג שתמשיך וצמד הגבוהות החדש הדר גוטין (הפועל גלבוע מעיינות בעונה שחלפה שסיימו במקום השלישי) ואלואיסה כץ.

ביבנה פתחו חזק עם החתמתן של הדר רפאל ומורן שטרית ששיתפו פעולה יחד בעונה החולפת באס״א ירושלים שסיימה במקום הרביעי כאמור, לצידן נשארות חנה הללי, ענבר אוליניק, טל ברזל ולי קפיטולניק.

רג’ינה גליידה ששיחקה ביבנה בעונה החולפת מסכמת בכאוכאב כמובילה יחד עם בר סלע אשר נשארת יחד עם המקומיות.

הפועל גליל עליון: מאמן חדש שי זרצקי
יובילו: שני פרידמן (מאשדוד ליגת העל) ומיתר אסולין הפוורדית שממשיכה לעונה רביעית במועדון. יפית כהן עוברת מתל כביר, דנה ביתן ונוי לפושיאנסקי הצעירות נשארות ותעלה ממחלקת הנערות אור דוידי. חוזרת לביתה בגליל: נועה רודה. שיר רביב ממכבי חיפה (שעלתה לליגת העל) תעבור. יעל גלילי ושי פיבניק גם כן בפנים.


נתניה – עלית כהן, רוני מנצ'ל צירלין ,אולי חן הולצר ואולי וגם עמית כהן מהנערות של זכרון יעקב.

גבוהות פנויות: נופר לוי וזואי רייכמן.


Leave a comment